„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

Vitalija Vyšniauskienė,
Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos
Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ kviečia kiekvieną mūsų nepritarti patyčioms ir jas stabdyti! „Veiksmo savaite BE PATYČIŲ“ skatina tiek vaikus, tiek suaugusiuosius nelikti abejingiems patyčioms ir pasirinkti tą pusę, kuri rodo nepritarimą patyčioms, palaiko ir draugiškai bendrauja su patyčias patiriančiais žmonėmis ir taip stabdo patyčių paplitimą.

Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialas prisidėdamas prie „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ kovo 23 dieną surengė diskusiją tema Kiekvienas gali sustabdyti patyčias“. Diskusijoje dalyvavo Kintų pagrindinės mokyklos 3 – 4 klasių mokiniai ir jų mokytojos Irena Šerkienė, bei Ilona Papievienė.

Su mokiniais žiūrėjome edukacinius filmukus: „Apie patyčias“, „Prieš patyčias“, „Visi skirtingi, visi lygūs“, „Mokykla be patyčių ir smurto“. Po kiekvieno siužeto vyko aptarimas ir diskusija.

Taip pat prisidėjome prie Prezidentės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kuri  įsijungė į „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“ sukurdama interaktyvų testą, kuris padeda atpažinti ir įveikti patyčias.

Interaktyvų testą „Įveik patyčias“ sudarytą iš 10 klausimų ir 4-ių kiekvieno klausimo atsakymo pasirinkimo variantų atlikome visi kartu, aptardami kiekvieną galimą atsakymą. Pabaigę testą kiekvienas mokinys gavo įgytas žinias pažymintį diplomą.

DSC_0217 DSC_0222 DSC_0225

Skip to content