Veža projekto veiklų įgyvendinimas

  1. Pagrindinis
  2. >
  3. Veža projekto veiklų įgyvendinimas

Informacija atnaujinta: 2022-06-30

BAIGĖSI PROJEKTAS „VEŽA“

2022 m. birželio mėnesį baigėsi ES lėšomis finansuojamas projektas „Veža“, skirtas 1-4 klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti. Šis projektas mokykloje buvo įgyvendinamas dvejus mokslo metus. Jame dalyvavo trys Šilutės rajono …

Skaityti daugiau

TĘSIAMAS PROJEKTAS „VEŽA“

2021-2022 mokslo metais mokykloje tęsiamas ES lėšomis finansuojamas projektas „Veža“, skirtas 1-4 klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti. Projekto metu rugsėjo – gruodžio mėnesiais vykdytos įvairios veiklos: skaitymo pamokos mokykloje ar …

Skaityti daugiau

„Įgyvendinant projektą Veža“ (2021 m. sausis-vasaris)

ES lėšomis finansuojamo projekto „Veža“, skirto 1-4 klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti, 2021 m. sausio-vasario mėnesiais vykdytos veiklos: Sausio mėnesį 1-4 klasėse vyko netradicinė integruota veikla  „Metų laikas žiema“. 1 …

Skaityti daugiau

„Įgyvendinant projektą Veža“ (2020 m. lapkritis-gruodis)

ES lėšomis finansuojamo projekto „Veža“, skirto 1-4 klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti, 2020 m. lapkričio – gruodžio mėnesiais vykdytos veiklos: Lapkričio mėnesį logopedė, specialioji pedagogė, padedant pradinio ugdymo mokytojoms, organizavo …

Skaityti daugiau

„Įgyvendinant projektą Veža“ (2020 m. spalis)

ES lėšomis finansuojamo projekto „Veža“, skirto 1-4 klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti, 2020 m. spalio mėnesį vykdytos veiklos: Spalio mėnesį vyko 1-4 klasių mokinių skaitymo pamokos mokykloje bei netradicinėje aplinkoje. …

Skaityti daugiau

Pirmasis susitikimas įgyvendinant projektą „Veža“

2020-10-08 vyko pirmasis susitikimas Šilutės Žibų pradinėje mokykloje dėl veiklų įgyvendinimodalyvaujant ES lėšomis finansuojamame projekte „VEŽA“. Susitiko Šilutės Žibų mokyklos, Šilutės r. Vilkyčių, Kintų pagrindinių mokyklų komandos,virtualiai susitikime dalyvavo Prienų …

Skaityti daugiau
Skip to content