Viešnagė Nidoje

Jolita Mažonaitė,
Šilutės pirmosios gimnazijos
KINTŲ SKYRIUS 3e klasė

Rugsėjo 5 dieną, vykdant  kintiškių projektus – jaunimo programas “Sužinok! Daryk! Tobulėk!”, “5 žingsniai patyrimo link“ (finansuojamo LMNSC) ir nidiškių –  „Būkime veiklūs” (finansuojamo JRD lėšomis), Kintuose besimokantys 8-11(3e) klasių mokiniai lankėsi Nidoje.

Pagrindinis tikslas – kartu su Neringos atviros jaunimo erdvės jaunimu dalyvauti kūrybinėse grafiti dirbtuvėse ir susitikti su repo atlikėju Gabrieliumi Liaudansku (Svaru). Dainininkas pasakojo apie graffiti meną, netradicines jaunimo kultūras ir supažindino su grafiti  technologijomis. Vėliau mokiniai buvo pakviesti patys piešti ant marškinėlių.

Išvykos metu  kintiškiai su biologijos mokytoja metodininke Ingrida Ežerskiene bei psichologijos mokytoju Laimondu Taroza apžiūrėjo „mirusias“  kopas, kormoranų kolonijos buveinę, Nidos miestelį, valandėlę pabuvo ir prie Baltijos jūros.

Mokiniai už kelionę dėkoja organizatoriams: biologijos mokytojai metodininkei Ingridai Ežerskienei, psichologijos mokytojui Laimondui Tarozai bei Neringos atviros jaunimo erdvės jaunimui, kurių dėka buvo pakviesti į gražiąją Neringą.

Skip to content