Viktorina ,,Gidas po pasakų karalystę“

Gegužės 28 dieną pradinių klasių mokiniai (iš kiekvienos klasės po 4 vaikus) vyko į Šilutę ir dalyvavo edukacinėje veikloje. Veikla vyko Šilutės F. Bajoraičio bibliotekoje, kurioje buvo surengta viktorina ,,Gidas po pasakų karalystę“. Mokiniai susiskirstė į keturias komandas, kuriose dalyvavo po atstovą iš kiekvienos klasės.

Komandos pasitardamos ir pasirinkdamos teisingus atsakymus interaktyvaus žaidimo pagalba varžėsi tarpusavyje. Mokiniams teko prisiminti įvairias pasakas, jų veikėjus bei autorius. Tokiu būdu buvo gilinamos ir įtvirtinamos jau turimos mokinių žinios, mokomasi komandinio darbo bei sutarimo, skatinama lankytis bibliotekoje bei skaityti knygas. Edukacinė veikla buvo įdomi, linksma ir vertinga.


Dėkojame Šilutės F. Bajoraičio bibliotekininkams, surengusiems smagią viktoriną ,,Gidas po pasakų karalystę“ , taip pat už kiekvienam dalyviui dovanotas knygas.


Ši išvyka ir edukacinė veikla mokiniams surengta vykdant ES finansuojamą projektą „Veža“, skirtą pradinių klasių mokinių skaitymo pasiekimams gerinti.

Elvyra Rimkuvienė,
specialioji pedagogė, logopedė

Jurgita Tamošiūnienė,
socialinė pedagogė

Skip to content