Viktorina „Sveika mityba“

Lapkričio mėnesį minima Europos sveikos mitybos diena.  Gyventojai raginami atkreipti dėmesį į ypatingą tinkamo maitinimosi svarbą sveikatai, organizuojami įvairūs renginiai, kuriuose pasakojama apie sveikos mitybos principus ir taisykles, siekiant padėti žmonėms suprasti sveikos mitybos pagrindus.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filiale lapkričio 28 dieną vyko viktorina „Sveika mityba“. Visuomenės sveikatos specialistė Audronė Venckienė į biblioteką pakvietė Kintų pagrindinės mokyklos trečiokus ir ketvirtokus dalyvauti  viktorinoje, skirtoje Europos sveikos mitybos dienai paminėti.

Atvykę dalyviai burtų keliu susiskirstė į komandas: „Vynuogės“, „Obuoliai“, „Bananai“, „Braškės“. Visuomenės sveikatos specialistė A. Venckienė moksleiviams priminė sveikos mitybos piramidę, kuri yra sukurta tam, kad kiekvienas galėtų lengvai pasirinkti kasdieninius maisto produktus ir gautų visų reikiamų maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų.

Komandos išsirinko kapitonus ir žaidimas prasidėjo. Dalyviams buvo paruoštos įdomios, azartiškos užduotys: minti minkles, išbraukti žodžius, sukurti ketureilį, atrasti teisingus teiginius ir dar daug kitų.  Pralaimėjusių komandų čia nebuvo. Žaidėjai pasitikrino, įtvirtino žinias ir sužinojo naujų dalykų apie sveiką mitybą. Kiekvienai klasei buvo įteiktos padėkos ir simbolinės dovanos.

Dėkojame visuomenės sveikatos specialistei A. Venckienei už surengtą įdomią viktoriną.

Šilutės rajono savivaldybės F. Bajoraičio viešosios

bibliotekos Kintų filialo vyresn. bibliotekininkė

Vitalija Vyšniauskienė

Skip to content