Virtualios atvirų durų dienos Klaipėdos profesinio mokymo įstaigose

Mūsų mokyklos 9-10 klasių mokiniai balandį dalyvavo Klaipėdos mokymo įstaigų virtualiose atvirų durų dienose.

Devintokai dalyvavo Klaipėdos technologijų mokymo centro organizuojamame pažintiniame renginyje susipažino kokias profesijas gali įsigyti, virtualiai keliavo po klases ir praktinių užsiėmimų kabinetus, dalyvavo multimedijų paslaugų tiekėjo, siuvėjo konstruktoriaus, interjero apipavidalintojo virtualiuose praktikumuose.

Dešimtos klasės mokiniai dalyvavo Klaipėdos turizmo mokyklos virtualiame atvirų durų dienoje ir susipažino su mokyklos šiuolaikine mokymosi baze, renginių ir poilsio paslaugų organizatoriaus, virėjo, konditerio,viešbučių administratoriaus ir kt. mokymo programomis, turėjo galimybę po pamokų dalyvauti įvairiuose virtualiuose kiekvienos profesijos praktikumuose.

Ingrida Cyrolies,
Ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content