Visuotinis mokinių susirinkimas

Vaida Venckutė,
3f  klasės mokinė

Lapkričio 22 dieną, vyko visuotinis mokyklos mokinių susirinkimas, kurį organizavo mokyklos mokinių taryba. Jį vedė mokyklos mokinių tarybos pirmininkas Andrius Sadauskas. Dalyvavo 5-10 klasių mokiniai ir 3f, 4e gimnazijos klasių mokiniai.

Susirinkime buvo aptariami keli klausimai: signalinis pirmas pusmetis, kalėdinio karnavalo diskoteka, lėšų rinkimas beglobiams gyvūnams. Taip pat kalbėta ir apie mokyklinę aprangą, kurią privalo dėvėti mokiniai.

Susirinkimas vyko sklandžiai ir visi klausimai buvo išnagrinėti. Sužinojome, kad didžioji mokyklos mokinių dalis turi bent iš vieno dalyko neigiamą pažymį. Buvo nutarta, kad visi sieks geresnių rezultatų.

Dėkojame mokytojai Linai Leikuvienei, kuri prižiūrėjo drausmę.

001 002 003 004

 

Skip to content