Ypatinga gruodžio 1-oji

Saulius Sodonis,
informacinių technologijų mokytojas

Penktadienis, gruodžio 1-oji, Kintų pagrindinėje mokykloje buvo ypatingas. Ir ne tik dėl to, kad tai buvo pirmoji žiemos diena ir iškrito pirmas sniegas. Tiesiog tai buvo pirmoji naujojo trimestro diena bei Advento pradžia. Ir nebuvo įprastų pamokų, nes visa ši diena buvo skirta savišvietai – tai Kino diena, buvo planuotas susitikimas su advokatu bei AIDS dienai paminėti skirtas renginys.

Visi Kintų pagrindinės mokyklos mokiniai, susiskirtę pagal amžiaus grupes, kartu su savo mokytojais žiūrėjo filmus. Vėliau juos ir aptarinės.

Tačiau prieš tai – visus su žiema bei prasidedančiu Adventu pasveikino mokyklos folkloro būrelis, su savo vadove, lietuvių kalbos mokytoja Vitalija Mišinskaite. Pradžioje Mažosios Lietuvos etnografinę dainą „Parplauks laivelis“ padainavo tik būrelio nariai. O jau po to – ir visa mokykla. Septintokas Lukas uždegė pirmąją iš keturių Advento žvakę. Visiems buvo smagu ir įdomu.

Be to, dešimtokai buvo pakvietę šią dieną ateiti apsirėdžius pižamomis. Nedaug, tačiau būta ir įsijungusių į šį žaidimą.

Toliau po trijų pamokų vyresnieji mokiniai bendravo su buvusiu šios mokyklos mokiniu, advokatu V.Janušausku. O jau po to paminėjo ir gruodžio 1-ąją minimą AIDS dieną.

Pamokų pradžios nuotraukas galite pažiūrėti čia. 

Skip to content