Žiemos džiaugsmai per kūno kultūros pamoką

Paskutinę sausio dieną, 5-6 klasių mokiniai, kūno kultūros pamokos metu, sportavo lauke.  Pamokos tikslas – priminti mokiniams aktyvaus laisvalaikio formas žiemą ir jų naudą organizmui.

 Į pamoką mokiniai atėjo pasiruošę: mūvėdami tinkamą aprangą, nešini čiuožynėmis, tempdami rogutes. Nuostabiai gražios gamtos apsuptyje skambėjo mokinių juokas, savos komandos palaikymas lenktyniaujant estafetėse su rogutėmis, o čiuožiant nuo kalnelio, kiekvienas mokinys stengėsi pasižymėti išradingumu. Ne viena mergaitė prasitarė, kad tai jos pirmasis  nusileidimas rogutėmis nuo kalnelio šiemet… 
 Visi mokiniai patyrė judėjimo džiaugsmą ir po pamokų planavo vėl bėgti ant kalnų, o tie kas turi, išsitraukti slides, pačiūžas ir kuo dažniau žiemą būti lauke, grūdintis ir smagiai leisti laiką su draugais.
Skip to content