Žygis į Svencelę

Teatro būrelio nariai karštąją birželio 27 dieną išbandė savo jėgas, kantrybę ir ištvermę 9 kilometrų žygyje į Svencelę.
Visi keliavo kaip tikra komanda, dalinosi nešuliais ir motyvacija jau prarandantiems jėgas, gelbėjo vieni kitiems ir taip įrodė, kad kartu gali įveikti net didelius sunkumus. Apsistojome su nakvyne nepapaprasto grožio vietoje, kurioje visi kartu palydėjome ir pasitikome saulę.

Šaunieji teatro būrelio nariai „Žygteatryje“ linksmai leido laiką, daug bendravo, dainavo dainas prie laužo, šoko, dalinosi patirtimis, ugdė empatiškumą ir drąsą, mokėsi bendradarbiauti, kartu įveikti kliūtis, spręsti iškilusias problemas, prisiimti atsakomybę, bei pasitikėti vienas kitu.

Šį pusmetį teatro būrelio nariai buvo labai aktyvūs: prisidėjo prie iniciatyvos sukurti vaizdo įrašą Laisvės gynėjų dienai paminėti, sukūrė vaidinimą-sveikinimą vasario 16-tosios proga, sukūrė iniciatyvą Teatro dienai paminėti pradinių klasių mokiniams, mokslo metų baigimo šventei paruošė pamokantį vaidinimą apie tai, kad kiekvienas žmogus kuria savo gyvenimą ir tik nuo jo paties priklauso, ką jis pasirinks.

Įdėta daug darbo ir pastangų, tad vykome į ekskursiją prie jūros gegužės mėnesį ir kartu leidomės į nuotykį žygyje į vėjo karalystę – Svencelę.

Ačiū „Teatro studijos“ nariams už nuoširdumą ir geras emocijas, už pusmetį kartu! Jūs nuostabūs!

Vilija Ašmonaitė,

lietuvių kalbos ir teatro mokytoja

Skip to content