Darbuotojai
Administracija
Asta Gužauskienė
direktorė (II vadybinė kvalifikacinė kategorija)
Renata Radmacher
raštvedė
Simona Venckienė
daugiafunkcio centro metodininkė
Jurgita Tamošiūnienė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vitalijus Šturma
kompiuterių sistemų inžinierius
Vilija Ašmonaitė
Daugiafunkcio centro jaunimo darbuotoja
Mokytojai
Vilija Ašmonaitė
lietuvių kalbos, teatro vyresnioji mokytoja
Laima Bušininkienė
vyresnioji ikimokyklinio, priešmokyklinio meninio ugdymo ir muzikos mokytoja
Ingrida Cyrolies
biologijos, chemijos mokytoja metodininkė
Lina Linkė
šokio mokytoja metodininkė
Asta Matvėjėvienė
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Ilona Papievienė
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja
Sonata Rangienė
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, technologijų vyresnioji mokytoja
Irena Šerkienė
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Laimondas Taroza
psichologijos, žmogaus saugos mokytojas metodininkas, technologijų mokytojas, klasių vadovas
Rita Tarvydienė
dailės mokytoja metodininkė
Simona Venckienė
Ikimokyklinio-priešmokyklinio meninio ugdymo mokytoja, fizinio ugdymo, neformalaus švietimo mokytoja
Pranciškus Viršilas
fizikos, matematikos mokytojas metodininkas
Vida Viršilienė
pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Rubenas Bukavickas
vyresnysis istorijos mokytojas
Ramūnas Grikšas
Geografijos, pilietiškumo pagrindų, ekonomikos mokytojas metodininkas
Vitalija Vyšniauskienė
neformalaus švietimo mokytoja
Daiva Kaunienė
ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė
Gabrielė Kumutaitytė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, socialinė pedagogė, neformalaus švietimo mokytoja
Gintarė Mačiulaitienė
pradinio ugdymo anglų kalbos vyresnioji mokytoja, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, anglų kalbos mokytoja
Valdas Neimantas
vyresnysis muzikos ir ikimokyklinio meninio ugdymo mokytojas
Edita Radmacher
Neformalaus švietimo mokytoja
Elvyra Rimkuvienė
vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė, pradinio ugdymo tikybos mokytoja metodininkė
Nijolė Sodonienė
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Danutė Tarozienė
informacinių technologijų, gamtos mokslų mokytoja, klasės vadovė
Lina Valaitė
matematikos, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja, klasės vadovė
Vaidotas Vilkas
Anglų kalbos, vokiečių kalbos vyresnysis mokytojas
Ugdymo aplinkos darbuotojai
Dalia Judžentienė
valytoja
Kęstutis Kulbokas
statinių priežiūros darbininkas
Danguolė Pekarskienė
administratorė
Zita Sakienė
ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Agnė Šertvytienė
mokytojo padėjėja
Ilona Venckienė
priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Inga Žukauskienė
mokytojo padėjėja
Vilija Dreinienė
valytoja
Gediminas Judžentis
autobuso vairuotojas
Aurelija Lukoševičienė
ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
Edita Radmacher
Mokytojo padėjėja
Danutė Sudeikienė
valytoja
Jūratė Ukrinienė
valytoja
Laima Žalienė
skalbėja, valytoja