Pasiekimai

Akademiniai

2015-2016 m. m. akademiniai pasiekimai
2014-2015 m. m. akademiniai pasiekimai

2015-04-17 regioniniame 8-10 klasių mokinių gamtos mokslų ir matematikos konkurse „Praktinių žinių labirintas“
IV vieta – Kintų pagrindinės  mokyklos komandai: Ignui Būdvyčiui (8 kl.), Gabrieliui Freitakui (9 kl.), Gabrielei Lapinskaitei (9 kl.), Nedui Neimantui (10 kl.), Artūrui Taraškevičiui (10 kl.). Mokinius lydėjo biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Ežerskienė.

 

2014-11-(10-14) Respublikinis informatikos ir IT konkursas BEBRAS
I vieta tarp rajono devintokų – Vytenis Papievis (9 kl.),
VII vieta tarp rajono septintokų – Paulius Bakutis (7 kl.),
VIII vieta tarp rajono devintokų – Emilė Vindžigelskytė (9 kl.).
Ruošė informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Rasa Kaknevičienė

 

Rajoninės olimpiados:
I vieta (chemija 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.).
Ruošė chemijos mokytoja metodininkė Danutė Mačiežienė.
I vieta (fizika 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė fizikos mokytojas metodininkas
Pranciškus Viršilas.


I vieta (matematika 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė matematikos vyresnysis mokytojas Pranciškus Viršilas.
I vieta (rusų kalba) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė rusų kalbos vyresnioji mokytoja Eleonora
Miknienė.
III vieta (lietuvių kalba ir literatūra 9-10 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė lietuvių kalbos
mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė.
III vieta (geografija 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė geografijos vyresnysis mokytojas
Antanas Viselga.

 

2015 m. 6-8 klasių geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“
III vieta – Paulius Bakutis (7 kl.). Ruošė geografijos vyresnysis mokytojas Antanas Viselga.

 

Rajono 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje
II vieta – Melitai Graužinytei (8 kl.). Ruošė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Sigita Žilinskienė.
Rajono 5-8 klasių mokinių matematikos viktorinoje “Mąstyk, Skaičiuok, Spėk”
III vieta – Kintų pagrindinės mokyklos komandai: Lukui Kazlauskui (5 kl.), Ugnei Jankauskaitei (6 kl.), Pauliui Bakučiui (7 kl.), Melitai Graužinytei (8 kl.). Ruošė matematikos mokytoja metodininkė Elena Lučinskienė.

Rajono 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadojeII vieta – Melitai Graužinytei (8 kl.). Ruošė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Sigita Žilinskienė.Rajono 5-8 klasių mokinių matematikos viktorinoje “Mąstyk, Skaičiuok, Spėk”III vieta – Kintų pagrindinės mokyklos komandai: Lukui Kazlauskui (5 kl.), Ugnei Jankauskaitei (6 kl.), Pauliui Bakučiui (7 kl.), Melitai Graužinytei (8 kl.). Ruošė matematikos mokytoja metodininkė Elena Lučinskienė.

Sportiniai

2015-2016 m. m. sportiniai pasiekimai
2014-2015 m. m. sportiniai pasiekimai
Rajono mokyklų pavasario kroso komandiniai rezultatai  2015-04-21

2015-05-19 Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybių zoninės varžybos.
II vieta 600 m bėgime – Lukui Dambauskui (5 kl.).
Ruošė Kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė.

 

2014-09-30 rajono Rudens kroso varžybose:
I vieta (500 m.)  – Evelina Lučinskaitė (6 kl.),
I vieta (1000 m.) – Jolita Mažonaitė (10 kl.),
Rajono čempionai tarp pagrindinių mokyklų – Kintų komanda (15 mokinių iš 5-10 klasių).
Ruošė kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė.

 

2014-10-09 rajono jaunučių ir vaikų rudens lengvosios atletikos taurės varžybose:
I vieta (kamuoliuko rungtyje) – Karolis Graužinis (6 kl.),
II vieta (300 m.) – Evelina Lučinskaitė (6 kl.),
III vieta (800 m.) – Karolis Graužinis (6 kl.),
III vieta (800 m.) – Liveta Sakavičiūtė (9 kl.).
Ruošė kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė.

 

2015 m. sausio mėn. rajoninėse kaimo vietovių mokyklų mokinių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. I vieta – Kintų pagrindinės mokyklos jungtinė 5-6 klasių komanda, ruošė kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė. III vieta – Kintų pagrindinės mokyklos jungtinė 3-4 klasių mokinių komanda. Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vida Viršilienė ir pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Asta Matvėjėvienė.

 

2015-01-17 Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose II vieta – Kintų pagrindinės mokyklos jungtinė 5-6 klasių komanda, Ruošė kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė.

 

2015-02-03 rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų, gimusių 1998 metais ir jaunesnių, tinklinio finalinėse varžybose III vieta – Paulius Bžeckus (10 kl.), Tadas Cirtautas (10 kl.), Artūras Taraškevičius (10 kl.),  Nedas Neimantas (10 kl.), Žydrūnas Bendikas (9 kl.), Ignas Būdvytis (8 kl.), Remigijus Jonutis (8 kl.). Ruošė kūno kultūros vyresnioji mokytoja Lina Leikuvienė.

 

Už dalyvavimą Šilutės r. pradinių klasių mokinių šeimų sporto šventėje „Judame visi – dideli, maži“
Padėkos raštai: – 1 kl. mokiniui Ąžuolui Valčiukui ir jo tėveliams (mokytoja I.Šerkienė)
3 kl. mokinei Viltei Šlajūtei ir jos tėveliams  (mokytoja A.Matvėjėvienė).

Meniniai

2015-2016 m. m. meniniai pasiekimai

Diplomai už meninius pasiekimus

2014-2015 m. m. meniniai pasiekimai

2015 m. Kovo mėn. Paroda Šilutės muziejuje ir savivaldybėje Šilutės miesto mecenato, kultūros ir visuomenės veikėjo Hugo Šojaus 170-ųjų gimimo metinių minėjimo proga.
Padėkos raštas Jolitai Mažonaitei (10 kl.). Ruošė dailės mokytojas metodininkas Aurimas Liekis.

 

2015-05-08 rajono mokyklų Mokinių tarybų „Eko chorų mūšiai“.
I vieta – Kintų pagrindinės mokyklos Mokinių tarybai (Evelina Lučinskaitė (6 kl.), Ugnė Jankauskaitė (6 kl.), Paulius Bakutis (7 kl.), Deimantė Rangaitė (8 kl.), Andrius Sadauskas (8 kl.), Vytenis Papievis (9 kl.), Jolita Mažonaitė (10 kl.), Tadas Cirtautas (10 kl.).
Mokinius lydėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ilona Papievienė

 

2015-05-30 rajoninis šokių festivalis „Šokim trypkim“ Šilutės miesto šventėje.
Padėkos raštas  mokyklos šokių kolektyvo „Deima“  6-7 kl. grupei (Gražmintė Bagdonaitė (6 kl.), Deimantė Grakauskaitė (6 kl.), Ugnė Jankauskaitė (6 kl.), Evelina Lučinskaitė (6 kl.), Roberta Lukoševičiūtė (6 kl.), Deimantė Pociutė (6 kl.), Liucija Bučinskaitė (7 kl.), Augustė Jakutytė (7 kl.), Viktorija Šmitaitė (7 kl.).
Ruošė choreografijos mokytoja metodininkė Asta Gužauskienė

 

2014-10-14 Šilutės rajono pradinių klasių mokinių literatūros vidudienis „Kristijono Donelaičio žvilgsniu“.
Padėkos raštas Ąžuolui Valčiukui (1 kl.) už literatūrinę muzikinę improvizaciją pagal
Kristijono Donelaičio pasakėčią „Ąžuols gyrpelnys“.
Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Šerkienė

 

2014-11-28 rajoninis jaunimo ir suaugusiųjų šokių festivalis „Pramoga 2014“
Padėkos raštas – mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ merginų ir jaunimo grupėms (Agnė Jakutytė (4f), Rasa Kližentytė (4f), Ernestas Kasparavičius (4f), Eimantas Taroza (4f), Brigita Karpauskaitė (3f), Jonas Papievis (3f), Akvilė Juciūtė (10 kl.), Lukas Bagdonas (10 kl.), Tadas Cirtautas (10 kl.), Artūras Taraškevičius (10 kl.), Samanta Kuršaitytė (9 kl.), Vaida Venckutė (9 kl.), Gabrielė Kumutaitytė (9 kl.), Edita Pakamorytė (9 kl.).
Ruošė choreografijos mokytoja metodininkė Asta Gužauskienė.

 

2015-02-23 rajono 7-12 kl. mokinių technologijų olimpiada „Po kūrėjo delnu…“
III vieta už kūrybinius namų darbus – Gintarė Kuršaitytė (7 kl.), Vanesa Paskalskytė (7 kl.), Liucija Bučinskaitė (7 kl.).
Ruošė technologijų vyresnioji mokytoja Sonata Rangienė.

 

Šilutės r. Saugų zonos pradinių klasių mokinių Dailiojo rašto konkursas „Žąsies plunksna“:
II vieta tarp 4-os klasės mokinių – Skaistei Kaunaitei (4 kl.). Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vida Viršilienė.
III vieta tarp 3-ios klasės mokinių – Ugnei Gudauskaitei (3 kl.). Ruošė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Asta Matvėjėvienė.
III vieta tarp 2-os klasės mokinių – Vakarei Šlajūtei (2 kl.). Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Elvyra Rimkuvienė.
Padėkos raštas už dalyvavimą – Deimantei Vindžigelskytei (1 kl.). Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Šerkienė.

Lyderystės

2015-2016 m. m. lyderystės pasiekimai

LYDERYSTĖ 2015-2016 M. M.

 

Tarptautiniu lygiu:

2016-07 Augustei Ežerskytei (3e kl.) skirta BAFF stipendija lyderystės ir verslumo stovykloje Amerikoje Portlande.

 

Nacionaliniu lygiu:

2015 m. Vyteniui Papieviui (10 kl.) skirta Maximos įsteigta mokymosi stipendija.

2015-10-(16-18) Vytenis Papievis (10 kl.) dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos konferencijoje Rudens forumas 2015  Utenoje.

2016-01-(22-24) Jolita Mažonaitė (3e kl.), Vytenis Papievis (10 kl.), dalyvavo Lietuvos moksleivių sąjungos konferencijoje Žiemos forumas’16 Kaune.

 

2015-2016 m. m. atsisiųsti

 

 

Nuorodos, kuriuose dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai:
Pajūrio regioninė konferencija „Kas jei ne aš?“ (Dalyvavo – Tadas Cirtautas)
Kovo 11d. Minėjimui skirtas renginys „Popietė su šauliu: AR ŽINAI, KAD?“ (Dalyvavo – Tadas Cirtautas, Jolita Mažonaite, Vytenis Papievis)
Paskaita „Lyderiu tampama ar gimstama?“ (Dalyvavo – Tadas Cirtautas, Vytenis Papievis, Jolita Mažonaitė)
LMS nuorodos

Lietuvos moksleivių sąjungos Šilutės skyrius

https://www.facebook.com/silutesrajonomokiniutaryba/

Skip to content