Mokytojų taryba

Mokytojų tarybą sudaro

Direktorius, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, visi mokykloje dirbantys mokytojai, socialinis pedagogas ir kiti tiesiogiai ugdymo procese dalyvaujantys drabuotojai..

Mokytojų tarybos funkcijos

• Analizuoja ir teikia siūlymus mokyklos metinio veiklos plano, ugdymo plano įgyvendinimo, bendrųjų programų įgyvendinimo, mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo, informacijos rinkimo, fiksavimo ir panaudojimo tobulinimui.
  • Sprendžia mokinių sveikatos, socialinės paramos, mokymosi, prevencinės veiklos, poilsio, mitybos, saugos klausimus kartu su mokyklos logopedu, socialiniu pedagogu, specialiuoju pedagogu, bendrosios praktikos slaugytoju.
  • Aptaria pedagogų kvalifikacijos tobulinimo poreikius ir galimybes, teikia siūlymus dėl mokytojų kvalifikacijos tobulinimo.
  • Deleguoja atstovus į mokyklos tarybą, mokyklos mokytojų ir pagalbos mokiniui atestacijos komisiją, direkcinę tarybą.
  • Inicijuoja mokyklos kaitos procesus.
  • Dalyvauja planuojant mokyklos veiklą, formuoja ir koreguoja mokyklos veiklos tikslus.
  • Svarsto ugdymo programų įgyvendinimą, ugdymo ir mokymo(si) rezultatus.
  • Priima nutarimus dėl ugdymo turinio planavimo laikotarpių ir formų, programų, teminių planų rengimo principų ir tvarkos.
  • Analizuoja skirtingų gebėjimų  mokinių ugdymo organizavimo principus, jų ugdymo ir mokymo programas, metodus.
  • Analizuoja mokinių mokymosi krūvius.
  • Analizuoja mokinių lankomumą, svarsto mokyklos nelankymo priežastis.
  • Aptaria mokinių pažangą ir pasiekimus, analizuoja nepažangumo priežastis ir teikia siūlymus jam gerinti.
  • Svarsto ir priima nutarimus dėl mokinių kėlimo į aukštesnę klasę.
  • Analizuoja neformaliojo švietimo organizavimą ir teikia siūlymus jo tobulinimui.
  • Aptaria pedagoginės veiklos tobulinimo būdus, mokytojų metodinės ir dalykinės kompetencijos ugdymo galimybes.
  • Svarsto mokytojų pedagoginio darbo krūvius.
  • Vertina mokyklos vadovų veiklą, reikšdama nuomonę dėl vadovų ketinimo atestuotis.
  • Svarsto mokyklos ugdymo plano projektą ir priima sprendimus dėl ugdymo proceso organizavimo.

Mokytojų tarybą reglamentuoja