Netradicinė veikla ,,Garsiniai rytmečio skaitymai“

Spalio 8 dieną  3 klasės mokiniams Kintų bibliotekoje vyko netradicinė veikla ,,Garsiniai rytmečio skaitymai“.

Veiklos metu Šilutės r. Fridricho Bajoraičio Kintų filialo vyresnioji bibliotekininkė Vitalija Vyšniauskienė kartu su mokiniais skaitė Aido Jurašiaus pasaką ,,Laumės pirštas“ iš knygos ,,Akmenukų pasakos“.  Skaitydami balsu, trečiokai lavino dėmesio sutelkimą, skaitymas praplėti jų žodyną.

Po garsinių skaitymų mokinių laukė įdomi edukacija. Ant glotnių akmenukų mokiniai piešė perskaitytos pasakos personažą laumę, taip kaip jie ją įsivaizduoja.

Veiklos tikslas buvo parodyti mokiniams, kad skaitymas gali būti ne tik naudinga, bet ir įdomi bei smagi veikla.

Pabaigoje mokytoja Irena ir trečiokai Viltė, Eidanas ir Lukas buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis, nes sėkmingai įveikė skaitymo iššūkį ,,Vasara su knyga“.