2015-2016 m. m. akademiniai pasiekimai
2014-2015 m. m. akademiniai pasiekimai

2015-04-17 regioniniame 8-10 klasių mokinių gamtos mokslų ir matematikos konkurse „Praktinių žinių labirintas“
IV vieta – Kintų pagrindinės  mokyklos komandai: Ignui Būdvyčiui (8 kl.), Gabrieliui Freitakui (9 kl.), Gabrielei Lapinskaitei (9 kl.), Nedui Neimantui (10 kl.), Artūrui Taraškevičiui (10 kl.). Mokinius lydėjo biologijos mokytoja metodininkė Ingrida Ežerskienė.

2014-11-(10-14) Respublikinis informatikos ir IT konkursas BEBRAS
I vieta tarp rajono devintokų – Vytenis Papievis (9 kl.),
VII vieta tarp rajono septintokų – Paulius Bakutis (7 kl.),
VIII vieta tarp rajono devintokų – Emilė Vindžigelskytė (9 kl.).
Ruošė informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Rasa Kaknevičienė

Rajoninės olimpiados:
I vieta (chemija 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.).
Ruošė chemijos mokytoja metodininkė Danutė Mačiežienė.
I vieta (fizika 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė fizikos mokytojas metodininkas
Pranciškus Viršilas.

I vieta (matematika 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė matematikos vyresnysis mokytojas Pranciškus Viršilas.
I vieta (rusų kalba) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė rusų kalbos vyresnioji mokytoja Eleonora
Miknienė.
III vieta (lietuvių kalba ir literatūra 9-10 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė lietuvių kalbos
mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė.
III vieta (geografija 9-12 kl.) – Vytenis Papievis (9 kl.). Ruošė geografijos vyresnysis mokytojas
Antanas Viselga.

2015 m. 6-8 klasių geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“
III vieta – Paulius Bakutis (7 kl.). Ruošė geografijos vyresnysis mokytojas Antanas Viselga.

Rajono 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje
Rajono 5-8 klasių mokinių matematikos viktorinoje “Mąstyk, Skaičiuok, Spėk”

Rajono 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadojeII vieta – Melitai Graužinytei (8 kl.). Ruošė lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Sigita Žilinskienė.Rajono 5-8 klasių mokinių matematikos viktorinoje “Mąstyk, Skaičiuok, Spėk”III vieta – Kintų pagrindinės mokyklos komandai: Lukui Kazlauskui (5 kl.), Ugnei Jankauskaitei (6 kl.), Pauliui Bakučiui (7 kl.), Melitai Graužinytei (8 kl.). Ruošė matematikos mokytoja metodininkė Elena Lučinskienė.