2015-2016 m. m. meniniai pasiekimai

Diplomai už meninius pasiekimus

2014-2015 m. m. meniniai pasiekimai

2015 m. Kovo mėn. Paroda Šilutės muziejuje ir savivaldybėje Šilutės miesto mecenato, kultūros ir visuomenės veikėjo Hugo Šojaus 170-ųjų gimimo metinių minėjimo proga.
Padėkos raštas Jolitai Mažonaitei (10 kl.). Ruošė dailės mokytojas metodininkas Aurimas Liekis.

2015-05-08 rajono mokyklų Mokinių tarybų „Eko chorų mūšiai“.
I vieta – Kintų pagrindinės mokyklos Mokinių tarybai (Evelina Lučinskaitė (6 kl.), Ugnė Jankauskaitė (6 kl.), Paulius Bakutis (7 kl.), Deimantė Rangaitė (8 kl.), Andrius Sadauskas (8 kl.), Vytenis Papievis (9 kl.), Jolita Mažonaitė (10 kl.), Tadas Cirtautas (10 kl.).
Mokinius lydėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ilona Papievienė

2015-05-30 rajoninis šokių festivalis „Šokim trypkim“ Šilutės miesto šventėje.
Padėkos raštas  mokyklos šokių kolektyvo „Deima“  6-7 kl. grupei (Gražmintė Bagdonaitė (6 kl.), Deimantė Grakauskaitė (6 kl.), Ugnė Jankauskaitė (6 kl.), Evelina Lučinskaitė (6 kl.), Roberta Lukoševičiūtė (6 kl.), Deimantė Pociutė (6 kl.), Liucija Bučinskaitė (7 kl.), Augustė Jakutytė (7 kl.), Viktorija Šmitaitė (7 kl.).
Ruošė choreografijos mokytoja metodininkė Asta Gužauskienė

2014-10-14 Šilutės rajono pradinių klasių mokinių literatūros vidudienis „Kristijono Donelaičio žvilgsniu“.
Padėkos raštas Ąžuolui Valčiukui (1 kl.) už literatūrinę muzikinę improvizaciją pagal
Kristijono Donelaičio pasakėčią „Ąžuols gyrpelnys“.
Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Šerkienė

2014-11-28 rajoninis jaunimo ir suaugusiųjų šokių festivalis „Pramoga 2014“
Padėkos raštas – mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ merginų ir jaunimo grupėms (Agnė Jakutytė (4f), Rasa Kližentytė (4f), Ernestas Kasparavičius (4f), Eimantas Taroza (4f), Brigita Karpauskaitė (3f), Jonas Papievis (3f), Akvilė Juciūtė (10 kl.), Lukas Bagdonas (10 kl.), Tadas Cirtautas (10 kl.), Artūras Taraškevičius (10 kl.), Samanta Kuršaitytė (9 kl.), Vaida Venckutė (9 kl.), Gabrielė Kumutaitytė (9 kl.), Edita Pakamorytė (9 kl.).
Ruošė choreografijos mokytoja metodininkė Asta Gužauskienė.

2015-02-23 rajono 7-12 kl. mokinių technologijų olimpiada „Po kūrėjo delnu…“
III vieta už kūrybinius namų darbus – Gintarė Kuršaitytė (7 kl.), Vanesa Paskalskytė (7 kl.), Liucija Bučinskaitė (7 kl.).
Ruošė technologijų vyresnioji mokytoja Sonata Rangienė.

Šilutės r. Saugų zonos pradinių klasių mokinių Dailiojo rašto konkursas „Žąsies plunksna“:
II vieta tarp 4-os klasės mokinių – Skaistei Kaunaitei (4 kl.). Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vida Viršilienė.
III vieta tarp 3-ios klasės mokinių – Ugnei Gudauskaitei (3 kl.). Ruošė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Asta Matvėjėvienė.
III vieta tarp 2-os klasės mokinių – Vakarei Šlajūtei (2 kl.). Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Elvyra Rimkuvienė.
Padėkos raštas už dalyvavimą – Deimantei Vindžigelskytei (1 kl.). Ruošė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Irena Šerkienė.