Kintų mokyklos vadybos ugdymui komanda dalyvavo Švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2022” Vilniuje Litexpo rūmuose.

Kadangi programa plati, pasiskirstėme kas į kur eisime, kas aktalu Kintų mokyklai, iš ko galėtume pasimokyti, ką galėtume pritaikyti.
Pasitikrinome:
– kokiu keliu šiai dienai žengia Kintų mokykla (ar į tą pusę?);
– ar pandeminiu klaidžiojimo laikotarpiu „nenuklydome” (kur nuėjo kitos mokyklos?);
– kaip labai, kokiu tempu „vijomės” didžiąsias didžiųjų miestų mokyklas (kokie skirtumai šiai dienai?).
Labai naudinga išvyka:
– atsakėme sau į klausimus – Kintų mokykla šiuo metu yra būtent ten, kur ir turi būti – einanti sparčiai tiesiausiu keliu link didžiųjų miestų mokyklų;
– neliko jokių abejonių dėl suplanuotų Kintų mokyklos 2022-2024 m. veiklos krypčių – „tiesiai į dešimtuką”:
1) matyti ir mąstyti plačiau,
2) kalbėti skaitmeniškai,
3) suprasti, kaip gaminami daiktai ir uždirbami pinigai,
4) neieškoti vieno teisingo atsakymo;
– pagilinome supratimą, kaip ir ką galėtume pritaikyti iš švietimo naujovių įgyvendindami mokyklos 2022-2024 m. veiklos planą.
Ir…
Ekspozicijoje neatsispyrėme pagundai „prisimatuoti” „Lietuvos sėkmingiausio žmogaus” (gal „sėkmingiausios mokyklos”?) erdvę. Juk viskas prasideda nuo svajonių…😊

Asta Gužauskienė,

direktorė