„Paukšteliai parskrido. Žemė bunda“

Daiva Kaunienė,
ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja

Kovo 13 – 17 dienomis, ikimokyklinio ugdymo grupėje plėtojant šią temą,  vaikučiai susipažino su migruojančiais paukščiais, jų gyvenimo būdu, mityba.

Stebėjo vaizdinę medžiagą, mokėsi paukščių pamėgdžiojimų, atliko įvairius darbelius. Išvykos į mišką metu klausėsi paukščių balsų. Darželio teritorijoje apžiūrinėjo ankstesniais metais iškeltus inkilus bei prie pastato sulipdytus kregždžių lizdus. Vaikai kartu su tėveliais dalyvavo akcijoje „Padovanokime paukšteliams namelius“.

Minėdami Žemės dieną iškėlėme dar 4 tėvelių ir vaikučių dovanotus inkilus. Nuoširdžiai dėkojame Elijos Jonauskaitės, Eriko Lotužio, Danieliaus Grikšo ir Simo Jonausko tėveliams už gražius inkiliukus.

Picture 086 Picture 084 Picture 083 Picture 081 Picture 077 Picture 076 Picture 075 Picture 073 Picture 071