1 ir 4 klasių integruota lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamoka

Š. m. kovo 29 d. 1 ir 4 klasių mokiniai susirinko į integruotą lietuvių kalbos, dailės ir technologijų pamoką. Mokiniams buvo labai smalsu, įdomu ir netikėta, kad reikės mokytis kartu – ir pirmokai, ir ketvirtokai.

Į pamoką atlėkė kiškis ir atskrido šarka. Kiškis atsinešė nevirtų kiaušinių ir išmėgino vaikų reakcijas mesdamas juos, o vaikai turėjo gaudyti. Kaip visi stengėsi pagauti, kad kiaušinis nenukristų ir nesudužtų! Pasirodo – kiaušinis buvo netikras! Vėliau atskrido šarka ir atsivedė į pamoką dar du draugus – ežiuką ir zuikutį. Ežiukas su zuikučiu visą pamoką kartu dirbo, stebėjo mokinius ar netinginiauja, ar tvarkingai atlieka užduotis.

Prieš pradedant rimtai dirbti, pirmos klasės mokinė Ema pasekė pasaką, o Lėja padeklamavo eilėraštį.

Šarka su Kiškiu išdalijo mokiniams užduotis, kurias reikėjo atlikti dirbant grupėmis. Pakartojo bei įtvirtino nosinių raidžių rašybą, ,,taisė” eilėraštį mokydamiesi rimuoti, stiprino skaitymo įgūdžius ir savanoriai mokėsi velykinį eilėraštį atmintinai.

Vėliau iš spalvoto popieriaus karpė įvairias detales, puošė margutį. Pamokoje vaikai išmoko dirbti grupėmis būdami skirtingo amžiaus, įtvirtino rašybos taisykles bei išmoko velykinį eilėraštį atmintinai.

Pamokos pabaigoje visi buvo apdovanoti saldaininiais kiaušinukais.

Asta Matvėjėvienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė