100 dienų mokykloje

Vasario 14 d. pirmos klasės mokiniai dalyvavo netradicinėse integruotose pamokose, minėjo 100 dienų, kai mokosi mokykloje. Jų laukė įvairios užduotys, kurios atskleidė pradinukų sumanumą, kūrybiškumą, drąsą, draugiškumą bei gebėjimą bendradarbiauti.

Pamokų metu pirmokai atliko skaičiavimo užduotis, išsiaiškino, kiek kokių daiktų telpa į 100 cm, sužinojo, kiek kainuoja mokyklinės priemonės, išlaikė sporto iššūkį, sukūrė savo knygą apie 100 bei ,,pripildė‘‘ skrynią gražiais žodžiais.

Svarbios dienos ruošimuisi jautėsi aktyvus tėvų palaikymas. Mokiniai padedami
tėvelių sukūrė projektus ,,Šimtas“, kuriuos išradingai pristatė.

Dirbdami savarankiškai ir komandoje jie visas užduotis atliko puikiai, todėl buvo apdovanoti.

Džiugu, kad per šį laikotarpį pirmokai sėkmingai adaptavosi prie naujos aplinkos, susipažino su mokykline veikla, susirado naujų draugų, patobulino komunikavimo, kultūrinę, kūrybiškumo, pažinimo, pilietiškumo, skaitmeninę, socialinę emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas.

Sonata Rangienė,

pradinio ugdymo mokytoja