Artėjant šv. Valentino dienai

Dvelkiantis paslaptingumu antradienis – toks buvo vasario 7 d. Kintų mokykloje, kai pertraukų metu vyko tai, kas siejama su šv. Valentino švente.

Prieš kelias dienas 5-10 klasėms pateikti skelbimai kvietė norimam asmeniui sukurti atviruką ir parašyti laiškelį, jį įmesti į dėžutę, esančią mokyklos fojė. O per pertraukas užeiti į socialinės pedagogės kabinetą, kuriame sužinos užduotis ir … gaus dovanų.

Antradienį nemažai mokinių aktyviai atliko nuotaikingas užduotis, kurios skatino susipažinti, bendrauti ir sužinoti apie šv. Valentino dieną, ir tikrai gavo dovanėlių.

Su šia artėjančia meilės diena širdelėmis ir saldumynais buvo pasveikinti ir mokyklos darbuotojai.

Šventišką dieną organizavo socialinė pedagogė, neformalaus švietimo mokytoja

Gabrielė Kumutaitytė ir 5 klasės mokinės Kamilė P., Gintarė M., Paulina A., ir Vanesa V.

Jaunųjų žurnalistų klubas

„Kas? Kur? Kada?“