Aš galiu…

Lapkričio 10 d. neformalaus švietimo būrelio ,,Aš galiu” metu 5 klasės mokiniai mokėsi kepti pyragą. Mokiniai bendradarbiaudami tarpusavyje pasiskirstė atsakomybėmis ir kibo į darbą: lupo obuolius, juos pjaustė, plakė kiaušinius, matavo cukraus ir miltų reikiamą kiekį, maišė obuolių pyrago tešlą.
Pyrago kepimo tikslas – pavaišinti mokyklos bendruomenę.

Tad gardžiai kvepiantis pyragas nukeliavo ant mokytojų kambaryje esančio stalo su mokinių užrašytu palinkėjimu – ,,Skanaus”!

Kadangi, 5 klasės mokiniai turi įvairių svajonių, kurioms reikalingas finansavimas, tad jie nusprendė sužinoti kaip ir iš kur uždirbami pinigai. Siekdami šio tikslo, šalia pyrago paliko taupyklę (nieko per daug nesitikėdami).

5 klasės mokiniai dienos pabaigoje pratęsė sakinį ,,Aš galiu…”, atsakydami: ,,dalintis, iškepti pyragą, dirbti komandoje, užsidirbti” ir t. t.

Gabrielė Kumutaitytė,

neformaliojo švietimo mokytoja, socialinė pedagogė