Atvira integruota veikla „Duonos kelias“

Gruodžio 8 d. „Saulučių“ grupėje vyko integruota veikla „Duonos kelias“, kurią vedė ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kaunienė ir Gabrielė Kumutaitytė.

Veiklos metu, žiūrėdami pasaką apie vilką, kuris norėjo užsiauginti duonos, mokiniai susipažino su ilgu ir sudėtingu duonos atsiradimo procesu. Skaidrių pagalba palyginome, kaip buvo dirbama žemė, sėjami grūdai, pjaunama, kuliama, malama, sijojama, minkoma, kepama senovėje ir dabar. Mokiniai atliko praktines užduotis grupelėse pagal amžių (sudėjo riestainius, bandeles, sausainius iš atskirų detalių), mokėsi spragilų dainelę, žaidė ratelį „Kinku linku“, iš sūrios tešlos lipdė duonutės kepaliukus. Už aktyvų dalyvavimą veikloje kiekvienas gavo po „sausainiuką“.


Daiva Kaunienė,
ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content