Dailaus rašto konkursas 1-4 klasių mokiniams „Tau, Lietuva!“

„Rašysena tokia pat nepakartojama, kaip ir pirštų atspaudai. Kiekviena kilpelė, kiekvienas užraitėlis praneša apie rašančiojo privalumus, apie pomėgius ir polinkius, apie praeitį ir kartais net apie ateitį” (Cash Peters).
Kovo 5-7 d. mūsų mokykloje vyko 1-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Tau, Lietuva!”.

Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius bei skatinti mokinius laikytis bendrųjų rašto kultūros reikalavimų. Džiugu, kad šiais metais dalyvavo visi mokiniai. Rinkosi gyvai rašyti parengtų tekstų apie Lietuvą, taip pat eilėraščius.

Pirmosios vietos nugalėtojais tapo: Eric Cardoso dos Santos (1 kl.)(Mokytoja S. Rangienė), Marija Kelpšaitė (2 kl.)(Mokytoja I. Šerkienė), Gabrielius Kasparavičius (3 kl.)(Mokytoja V. Viršilienė), Emilija Lučinskaitė (4 kl.)(Mokytoja A. Matvėjėvienė).

Antrosios vietos laimėtojai: Dovydas Taroza (1 kl.), Saulė Šleževičiūtė (2 kl.), Adas Mačiulaitis (3 kl.), Elija Jonauskaitė (4 kl.).

Ir džiugu, kad trečią vietą laimėjo: Lėja Jonauskaitė (1 kl.), Eidanas Lukoševičius (2 kl.) ir Lukas Šertvytis (2 kl.), Elvita Liekytė (3 kl.) ir Gabija Šleževičiūtė (4 kl.).

Specialų prizą už kruopštumą ir nuoširdumą rašant tekstuką gavo 3 klasės mokinė Neda Dauskurtaitė.

Kasmetinį dailaus rašto konkursą „Tau, Lietuva!“ organizavo pradinio ugdymo mokytoja Ilona Papievienė.

Ilona Papievienė,

pradinio ugdymo mokytoja metodininkė