Dalijimasis patirtimi tarptautinėje konferencijoje „Patyriminis ugdymas: iššūkiai, patirtys, atradimai“ Linkuvos gimnazijoje

Balandžio 28 dieną Pakruojo r. Linkuvos gimnazijoje vyko tarptautinė konferencija „Patyriminis ugdymas: iššūkiai, patirtys, atradimai“. Joje savo darbo patirtimi dalijosi dvi Kintų pagrindinės mokyklos pedagogės.

Ingrida Cyrolies, biologijos mokytoja metodininkė ir chemijos mokytoja, skaitė pranešimą „Tyrinėju ir tvariau gyvenu“, o lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Nijolė Sodonienė pranešimą „Tarpdalykinės integracijos galimybės įvairiose erdvėse“.

Buvo puiki proga ne tik skleisti žinią apie mūsų mokyklą ir pamario kraštą, bet ir pamatyti, sužinoti, kaip dirbama Pakruojo, Pasvalio, Joniškio, Radviliškio, Šiaulių, Klaipėdos gimnazijose ir progimnazijose, Vilniaus universitete, lituanistinėse mokyklose Airijoje, Amerikoje (Čikagoje).

Dalykinė viešnagė Aukštaitijos krašte buvo labai naudinga ir kupina gražių įspūdžių. MokytojosIngrida Cyrolies ir Nijolė Sodonienė dėkingos Linkuvos gimnazijos bendruomenei ir konferencijos dalyviams už malonų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Jaunųjų žurnalistų klubas „Kas? Kur? Kada?“