E-paskaita „Menas pamilti savo veiklą“

Kovo 12 dieną KINTŲ SKYRIAUS 3e klasės gimnazistai klausėmės karjeros ugdymo centro „BE FIRSTY“ organizuotos e-paskaitos „Menas pamilti savo veiklą“ (lekt. Ineta Stasiulytė).

Šiais laikais vis dažniau suprantame, kad neretai reikia atlikti darbus, kurių nenorime. Tai – neatsiejama gyvenimo dalis, veikianti ne tik mūsų savijautą, nuotaiką, bet ir santykius su aplinka. Darbą galime paversti kasdiene kančia arba kasdiene švente. Koks yra mūsų vaidmuo šiame procese ir kaip įjungti šventės rėžimą?

Paskaitoje kartu su Ineta Stasiulyte ne tik išmėginome keletą praktinių metodų, bet ir pabandėme rasti teisingus atsakymus į šį klausimą. Lektorė siūlė pagalvoti apie tai, kas darbe, moksle labiausiai erzina mus ir kaip galėtume tai pakeisti. Ineta atskleidė, kodėl taip svarbu išmokti sustoti ir pažiūrėti į save iš šono.

Paskaitoje buvo kalbama ir apie dėkingumo svarbą ir kuo darbe padeda gebėjimas net į kasdienes situacijas žvelgti tarsi pirmą kartą. Ir kaip šiais mažais žingsneliais jau dabar galime susikurti šventę savo veikloje.

Augustė Ežerskytė,

Šilutės pirmosios gimnazijos

KINTŲ SKYRIUS 3e klasė

Skip to content