Edukacija „ Meilės termometras“

2021-10-06 8- 10 klasių mokiniams vyko edukacijos pagal lytiškumo programą „ Meilės termometras‘‘. Sužinojome daug naujų dalykų ir prisiminėme tai, ką buvome užmiršę. Edukacijos metu kalbėjom, diskutavom apie žmogaus vertę, kaip elgiasi merginos ir vaikinai, aiškinomės, kodėl merginos yra jautresnės, nei vaikinai.

Tarp diskusijų pažaidėm ir kelius žaidimus. Kita lytiškumo ugdymo edukacija „ Vaisinga meilė“ vyko atskirai merginom ir atskirai vaikinams. Su vaikinais bendravo lektorius Martynas Asakavičius iš Kauno , su merginomis – akušerė iš Gargždų. Per dvi pamokas sužinojome daug įdomybių galėjom užduoti daug rūpimų klausimų ir gauti į juos atsakymus. Įdomi ir įsimintina informacija buvo apie abortus. Labai smagu buvo pajausti realius dydžius ir svorius, rankose laikant, besivystančio vaisiaus muliažus.
Dėkingi lektoriams ir mokytojai I. Cyrolies pakvietusiai juos.

Ramunė Gevinytė,
10 kl. mokinė

Skip to content