Galimybė įsigyti profesiją Šilutėje

Š. m. balandžio 13 d.  9 – 10 klasių mokiniai vyko į Šilutės profesinio mokymo centrą, kur mokiniai turėjo galimybę susipažinti  su  siūlomomis profesinio mokymo programomis bei naujovėmis, mokyklos darbuotojams vadovaujant,  galėjo pamatyti  kiekvieną mokyklos kampelį ir net patys praktiškai išbandyti siūlomų programų praktines veiklas.

 Mokyklos atstovai supažindino su  automechaniko, virėjo,  žuvininkystės verslo darbuotojo, padavėjo ir barmeno, slaugytojo, kosmetologo  ir kt. profesijų rengimo programomis  , kaip jos vykdomos, kokia mokymo ir praktikumų bazė . Mokiniai perteikė savo patirtį apie ugdymo ir neformalias  veiklas vykstančias  mokykloje ir už jos ribų, demonstravo praktinius gebėjimus, vaišino pačių išvirtais ukrainietiškais barščiais, ir kokteiliais.

Matytos praktinės veiklos praplėtė akiratį, suteikė galimybę susipažinti su realiais atskirų profesijų darbais sudomino. Galbūt reikėtų rinktis mokytis  profesijos Šilutėje?

Ingrida Cyrolies,

ugdymo karjerai koordinatorė

Skip to content