Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte ,,Futboliukas”

Jaunieji sportininkai kiekvieną mėnesį atlieka vis naujas užduotis: nupiešia ir kuria aplikacijas įstaigos logotipui, sukuria žaidimo taisykles, mokosi varyti kamuolį įvairiais būdais. Į veiklas buvo pakviesti svečiai: mokytoja Simona Venckienė ir Šilutės futbolo treneris Bronius Mackevičius, kurie supažindino vaikus su futbolo sporto šaka.

Projektą organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija ir Lietuvos futbolo federacija, finansuojama Sporto rėmimo fondo lėšomis. Projektas vykdomas nuo 2022 m. spalio 1 d. iki 2023 m. gegužės 31 d.

Organizatoriai padovanojo inventorių futbolo užduotims atlikti: vartus, aikštės žymėjimo ženklus, kelių rūšių kamuolius, tinklą kamuoliams, marškinėlius.

Šiuo projektu siekiama populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ikimokyklinio ugdymo įstaigos patalpose, vaikus sudominti sportu bei sveika gyvensena, skatinti smalsumą kūrybiškai pažinti šią sporto šaką.

Sonata Rangienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content