Integruotos pamokos ,,Adventas“

Kasmet likus kiek mažiau negu mėnesiui iki Kalėdų prasideda Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, krikščionybėje žymintis laiką, kuomet tikintieji laukia Jėzaus gimimo metinių ir ruošiasi joms.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, prasidėjus adventiniam laikotarpiui, pradinukams buvo vedamos integruotos pamokos ,,Adventas“. Šias pamokas vedė pradinių klasių mokytojos Sonata Rangienė, Irena Šerkienė, Vida Viršilienė, Asta Matvėjėvienė su tikybos mokytoja bei logopede Elvyra Rimkuviene.

Pirmoje klasėje vyko integruota tikybos, lietuvių kalbos ir literatūros pamoka, antroje – tikybos ir pasaulio pažinimo pamoka, trečioje – tikybos ir muzikos pamoka ,,Adventas“, o ketvirtoje klasėje integruota lietuvių kalbos ir logopedinių pratybų pamoka ,,Advento vainikas“.

Šių pamokų metu mokiniai sužinojo kas yra Adventas, kokie jo simboliai ir papročiai. Spręsdami kryžiažodį lavino atmintį, mąstymą ir skaitymo įgūdžius, klausėsi ir aptarė adventinę muziką, jos išskirtinumą. Pamokos metu kūrė adventinį vainiką, išsiaiškino ką reiškia žvakės ir jų spalva, plėtojo žodyną vaizdingais posakiais ir rečiau vartojamais žodžiais.

Elvyra Rimkuvienė,

tikybos mokytoja, specialioji pedagogė, logopedė

Skip to content