Jūreivių varžytuvės – kintiškiai geriausi

Laimondas Taroza,
10 klasės vadovas
Vasario 28 d. Kintų pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinių komanda Benas Banelis, Ignas Būdvytis, Remigijus Jonutis ir Andrius Šimonis vyko į Klaipėdos Laivininkų mokyklos jūrinio centro organizuojamas varžytuves „Pasimatuok jūreivio profesiją“.

Pasistiprinusi būsimų laivų virėjų pagaminta žuviene bei išsirinkusi kapitoną, komanda patraukė į denio mechanizmo poligoną. Ten kintiškiai pristatė savo komandą, dalyvavo protų mūšyje, sprendė ir rišo labai painius jūrinius mazgus. Vėliau teko pademonstruoti ir greitį apsivelkant hidrokostiumą.

O paskutinė užduotis Išgelbėk draugą“ sukėlė begalę emocijų. Šioje rungtyje du komandos nariai turėjo per kuo trumpesnį laiką „iškritusį“ už borto savo draugą įkelti į valtį.

Pasibaigus varžytuvėms, komisija suskaičiavo rezultatus ir pripažino – Kintų komanda užėmė pirmąją vietą!

01 02 03 04

Skip to content