„Kas ten darže auga?“

Lapkričio 15 d. „Saulučių“ grupės mokiniai dalyvavo atviroje integruotoje veikloje „Kas ten darže auga?“. Veiklos tikslas – įtvirtinti žinias apie daržoves, jų spalvas bei dydį. Veiklą vedė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Kaunienė, socialinė pedagogė Gabrielė Kumutaitytė, fizinio ugdymo mokytoja Simona Venckienė bei mokytojų padėjėja Zita Sakienė.

Veiklos metu vaikai „virė“ daržovių sriubą ant dviejų skirtingų „viryklių“ („dujinės viryklės“ ir „išmanios kaitlentės“ – atliko užduotis su tikromis daržovėmis ir interaktyvioje lentoje). Su „Žirniuku“ (socialine pedagoge Gabriele) keliavo į „daržą“ parsinešti sriubai reikalingų daržovių. Radę reikiamą daržovę, nusakė jos pavadinimą, dydį ir spalvą. Parnešę dėjo į didelį puodą ir „virė“ sriubą. Tuo metu kita grupelė vaikų su „Virėja“ (mokytoja Daiva) atliko užduotis interaktyvioje lentoje, kur taip pat keliavo į „daržą“ tik virtualų, taip pat „virė“ sriubą tik virtualiai.

Atlikę užduotis vaikai mankštinosi su mokytoja Simona. Prie staliukų mokiniai lavino smulkiąją motoriką – lipdė iš plastilino „Žirniuką“ ir antspaudavo „Morkytę“.

Buvo ugdomos pažinimo, komunikavimo, sveikatos saugojimo ir meninė kompetencijos.

Daiva Kaunienė,

ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė