Kelionė į Vilniaus kino klasterį – dovana pažangiausiems!

Mokinių įspūdžiai

2017 spalio 14 dieną, šeštadienį vykome į Vilniaus kino klasterį. Pamatėme pačią didžiausią žaliąją sieną Baltijos šalyse. Matėme filmavimo robotą. Buvome grimerinėje, kurioje buvo įžymūs aktoriai ir ne tik. Pasijautėme, kaip tikros žvaigždės.

Vykome į vaizdo studiją, žiūrėjome kaip pasikeičia spalvos. Nustebome kaip keitėsi spalvos bei kaip sunkiai reikia dirbti kol gauni tinkama  vaizdą. Prie kelių sekundžių vaizdo reikia dirbti net kelias dienas.

Vaikščiojome po Vilniaus senamiestį. Vaikščiojome po bažnyčias, matėme cerkvę. Buvome universitete, jame matėme baltų genčių istoriją. Praėjome per pačią mažiausią gatvę.  Mums pasisekė, nes ji nebuvo užrakinta.

Buvo labai įdomu pamatyti senamiestį, negalvojome, kad bus taip įdomu. Žiūrėjome Vilniaus miesto panoramą.

Ugnė, Aristėja ir Inelda, 6 klasės mokinės

2017 m. spalio 14 d. aš, Melita Graužinytė, kartu su kitais mokiniais vykau į ekskursiją į Vilnių. Man labai patiko išvysti kino užkulisius ir kaip kuriami įvairūs filmų efektai. O antroji dalis- vaikščiojimas po serialo KARAS IR TAIKA filmavimo vietas, patiko labiausiai, nes aplankėme pačius gražiausius Vilniaus senamiesčio pastatus ir išgirdome jų sukūrimo istorijas.

Melita, 3d klasės mokinė

Our excursion to Vilnius

Together with a few students from the school in Silute we went to Vilnius on Saturday. Our visit in the film studio in the morning was pretty interesting, even if there were a few problems with the language for me.

It was my first trip to this city and already after a few moments in the heart of Vilnius, the old town, I knew, that I‘m really going to like it. Even if there was rain the whole time and we were totally wet, it was a very nice excursion, because I spent a lot of time with other students and I saw a lot of amazing and interesting places, there movie stages were filmed. I like different old and very beautiful churches, the old buildings and the view over the capital, surrounded with colorful autumn leaves.

Judith, 3d klasės mokinė

DSC_2641 DSC_2639 DSC_2637 DSC_2636 DSC_2631 DSC_2629 DSC_2622 DSC_2620 DSC_2618 DSC_2615 DSC_2611 DSC_2607 DSC_2606 DSC_2604 DSC_2603

Skip to content