KIEKVIENAS ESAME LAISVAS DARBO PASIRINKIMUI

Svečiuojantis 2024-04-11 pagrindinio mokyklos rėmėjo Eduardo Jaso (buvusio Kintų mokyklos mokinio – vidurinės mokyklos IV laida) įmonėje susipažinome ne tik su darbo aplinka, bet ir su darbo sąlygomis, poilsio zonomis, skirtomis pertraukėlėms nuo darbo metu.

UAB „SDG” itin rūpinasi darbuotojų darbo sąlygomis, darbo aplinka, darbuotojų mokymusi ir nuolat skatina tobulėti, siekti pažangos darbe – tam sukurta efektyvi ir dosni darbuotojų skatinimo sistema.

Ši išvyka – puiki ugdymo karjerai pamoka 6-okams, kurie domėjosi, ką, kaip ir kiek reikėtų nuveikti, kad galėtų dirbti tokioje įmonėje. Eduardas Jasas išvardijo, kiek (ne)daug tereikia ir tai įveikus, kvietė į įmonę ateiti dirbti – belieka tik kiekvienam laisvai pasirinkti.

Dėkojame nuoširdžiai Eduardui, Rūtai, Evelinai Jasams už šiltą priėmimą, pasakojimus, šypsenas ir karštą šokoladą, picas ir… netikėtas dovanas!

Lauksime susitikimo birželio mėnesį Kintuose, kur antrą kartą vyks Eduardo Jaso inicijuoti „Auksinės plunksnos ženklo” apdovanojimai Kintų mokyklos bendruomenės nariams už savo darbais sukurtą pridėtinę vertę Kintų mokyklai, Kintų bendruomenei, Kintų vardui!!!

Administracija