Kintų bendruomenės fotografijų paroda „Paskutinis rudens lapas“

Parodos tikslas – skatinti meninę raišką ir kūrybiškumą, paskatinti žmones praleisti laiką gamtoje, fotografuojant rudens grožį, gamtos pakitimus, pajusti džiaugsmą gamtoje, rudens spalvų ir formų įvairovę!

Fotografijų parodoje dalyvavo: Laimutė Mataitienė (Kintai), Daiva Kuršaitienė (Ventė), Jonas Kuršaitis (Ventė), Aistė Rimkienė (Kiškiai), Arūnas Rimkus (Kiškiai), Linutė Sklašiuvienė (Uogalių k.), Daiva Gicevičienė (Uogalių k.), Romas Mažonas (Šturmai), Adelė Mažonienė (Šturmai), Edita Radmacher (Kintai), Klaidas Papievis (Uogalių k.), Milda Andriušienė (Saugos), Saulius Andriušis (Saugos), Jūratė Jakienė (Kintai), Nijolė Ruslienė – Papievė (Kintai), Marytė Dajutienė (Kintai), Simona Venckienė (Kintai), Gabrielė Kumutaitytė (Kintai).

Kviečiame visus pasigrožėti gražiais rudens vaizdais!

Nuoširdus ačiū, visiems dalyvavusiems!

Ilona Papievienė,

Kintų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro metodininkė