Kintų miestelio bendruomenės fotografijų paroda „Žiemos mozaika“

I dalis

Lietuva – nuostabus kraštas, nes jame galime pasidžiaugti visais keturiais metų laikais. Šaltasis metų sezonas – žiema – dažnam asocijuojasi su niūrumu, trumpa diena ir ilgais tamsiais vakarais. Tačiau žiema gali būti ir nuostabi – pilna balto sniego švytėjimo, akį traukianti pusnimis nuklotais kraštovaizdžiais.

Fotografijų parodoje „Žiemos mozaika“ norima atskleisti žiemos grožį, paskatinti kiekvieną apsidairyti aplinkui, sustoti nors akimirkai ir pamatyti žiemos kuriamus stebuklus.

Fotografijų parodoje dalyvavo: Laimutė Mataitienė (Kintai), Nijolė Papievė (Kintai), Arūnas Rimkus (Kiškiai.), Laura Bžeskuvienė (Kintai), Marytė Dajutienė (Kintai), Daiva Gicevičienė (Uogalių k.), Milda Andriušienė (Saugos), Romas Mažonas (Šturmų k.), Adelė Mažonienė (Šturmų k.), Simona Venckienė (Kintai), Edita Radmacher (Kintai), Aistė Rimkienė (Kiškiai), Gabrielė Kumutaitytė (Uogalių k.), Ilona Papievienė (Uogalių k.), Saulius Andriušis (Saugos), Daiva Kuršaitienė (Ventės k.), Irena Šerkienė (Šilutė), Faustas Andriušis (Saugos), Linutė Sklašiuvienė (Uogalių k.), Saulė Bžeskutė (Kintai), Vida Viršilienė (Kintai), Pranas Viršilas (Kintai).

Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems!

Ilona Papievienė,

Kintų pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro metodininkė