Kintų pagrindinės mokyklos 5-10 kl. mokinių ,,Pavasario krosas”

2023-05-19 d. įvyko Kintų pagrindinės mokyklos 5-10 kl. mokinių ,,Pavasario krosas”. Mokiniai bėgo atskiromis grupėmis po dvi klases, merginos ir vaikinai atskirai. Krosą mokiniai bėgo Kintų miške, mažąjį ratą. Mokiniai buvo apdovanoti I-III vietų diplomais ir medaliais. Po apdovanojimų likusį laiką jie žaidė tinklinį salėje.

5-6 kl. merginų grupėje I-ąją vietą iškovojo Kamilė Pustovojūtė (5kl.), II-ąją vietą – Lijana Gešventaitė (5kl.) ir III-iąją vietą – Gintarė Mizgerytė (5kl.).

7-10 kl. merginų grupėje I-ąją vietą iškovojo Urtė Šimonytė (7 kl.), II-ąją vietą – Skaistė Kumutaitytė (8 kl.) ir III-iąją vietą – Fortūna Gevinytė (10 kl.).

5-6 kl. vaikinų grupėje I-ąją vietą laimėjo Marius Palubinskas (6 kl.), II-ąją vietą – Vytenis Kumutaitis (6 kl.) ir III-iąją vietą – Edvinas Dauskurtas (6 kl.).

7-8 kl. vaikinų grupėje I-ąją vietą laimėjo Einaras Butkus (8 kl.), II-ąją vietą – Eimantas Zikas (7 kl.) ir III-iąją vietą – Džiugas Dauskurtas (8kl.).

9-10 kl. vaikinų grupėje I-ąją vietą laimėjo Arnas Venckus (10 kl.), II-ąją – Osvaldas Bakutis (9 kl.) ir III-iąją vietą – Rokas Beržanskis (9 kl.).