Koncertas „Mamai“

Nijolė SODONIENĖ,
lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Gražus šventinis renginys, skirtas Mamai, vyko balandžio 30-os vakare Kintų daugiafunkciame centre. Ir scenografija, ir koncerto programa atsakingai pasirūpino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ilona Papievienė.

Renginio pradžia maloniai nustebino: ištrauką iš Žemaitės „Apsiriko“ išraiškingai vaidino Kintų bendruomenės teatro kolektyvas, vadovaujamas Elmos  Petniūnienės.

Mamos, apdovanotos mokinių veltinėmis gėlėmis (mokytoja Sonata Rangienė), šventiškai nusiteikusios, stebėjo koncertą, kurį  darniai vedė bibliotekininkė Vaida Nausėdaitė ir jos dukrelė Austėja, pirmokas Ąžuolas Valčiukas ir 4f klasės gimnazistas Vaidas Morkūnas.

Visas mamas ir močiutes nuoširdžiai sveikino gausus (apie 20!) jaunų mamų su vaikučiais būrelis – tai Mamyčių klubas, kuriam vadovauja savanorė Vaida Andrijauskienė.

Gausiai susirinkusiems žiūrovams skambėjo mergaičių skaitomi posmai (ruošė Rima Krušienė), o į linksmą žaidimą įtraukė folkloro būrelio narės (vadovė Reda Cirtautienė).

Malonu buvo klausytis, kaip fortepijonu groja Emilija, net kartu trise Vytenis, Odeta ir Jolita, kaip dainuoja Greta akomponuojant Jonui. Širdį džiugino Austėjos Nausėdaitės vaikiškos dainelės (ruošė Regina Tulickienė).

Grakščiai ir darniai šoko mokyklos šokių kolektyvo „Deima“ mergaičių ir merginų grupės, moterų kolektyvas „Kanarėlės“ ir suaugusiųjų kolektyvas „Kintai“ (vadovė Asta Gužauskienė).

Linksmai visus nuteikė Tado ir Andriaus melodija, grojama tik būgnais.

Koncerto metu visus jungęs nuoširdumas dar sustiprėjo skambant dainai „Aš širdyje labai myliu savo mamą“ ir stebint, kaip nuoširdžiai direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ilona Papievienė dėkoja koncerto dalyviams, jų vadovams dovanodama savo rankomis pagamintus atvirukus, papuoštus karpiniais.

Skip to content