Koncertas Mamos dienai

Gegužės 1 dieną, daugiafunkciame centre, vakare rinkosi mamytės ir močiutės, svečiai į šventinį koncertą, skirtą Mamos dienai.

Renginio vedėjai: Vasarė Banelytė ir Ąžuolas Valčiukas, Kintų pagrindinės mokyklos 6 ir 5 klasės mokiniai. Renginio organizatorė Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, daugiafunkcio centro veiklų koordinatorė.

Šventėje skambėjo ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų dainelės, moterų vokalinio ansamblio „Nendra“ dainos. Linksmai ir nuotaikingai dainavo Edvinas Dauskurtas, Justė Macikaitė, Ema Sakavičiūtė, Ąžuolas Valčiukas, Agnė Marozaitė ir Deimantė Grakauskaitė. Dainuoti mokė muzikos vadovė Laima Bušininkienė.

Fortepijonu skambino Šilutės r. vaikų meno mokyklos Kintų skyriaus auklėtiniai: Benas Mačiulaitis, Eglė Retenytė, Ąžuolas Valčiukas, Inelda Liekytė ir Evelina Lučinskaitė. Juos ruošė muzikos mokytoja Asta Rupšauskienė.

Taip pat visus džiugino Kintų pagrindinės mokyklos Daugiafunkcio centro suaugusiųjų šokių grupė „Kintai“, moterų šokių grupė „ Kanarėlės“ ir merginų grupė „Kaitra“. Vadovė Asta Gužauskienė. Mamyčių klubo narės šoko „ Meksikietišką rumbą“. O Emeritų klubo narys Stanislovas Būdvytis skaitė eiles „Mamai“.

Visi dalyviai dainavo bendrą dainą „Žibuoklėm pražydę“. Ilona Papievienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, nuoširdžiai padėkojo visiems kolektyvams, mokiniams už puikų pasirodymą šventėje!