Lietuva – šalelė mylima

Kovo 8 dieną mokyklos daugiafunkciame centre vyko pamoka-šventė pradinių klasių mokiniams, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti ,,Lietuva – šalelė mylima“.

Mokiniai, pasipuošę įvairia tautine atributika pristatė koncertinę programą: dainavo dainas, deklamavo eilėraščius, skirtus Lietuvai, grojo pianinu bei dūdelėmis, sekė padavimą. Norėdami parodyti, kokia svarbi mūsų tėvynės istorija, ketvirtos klasės mokiniai inscenizavo įvykius apie tremtį.

Pamokos metu mokiniai plėtė žinias apie tėvynę, buvo ugdomos komunikavimo, pažinimo, pilietiškumo, meninė bei kultūrinė kompetencijos. Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajusti tikrą meilę Lietuvą.

Dėkojame svečiams už bendrystę, visų klasių mokiniams už puikius pasirodymus, 4 klasės mokiniams: Emilijai L. ir Tajui B. už renginio pristatymą, 10 klasės mokiniams: Rokui B. ir Eligijui Ž. už renginio įgarsinimą, pradinių klasių mokytojoms, kad skiepija jaunajai kartai meilę gimtinei.

Sonata Rangienė,

pradinio ugdymo mokytoja