„Lietuvos mažųjų žaidynės 2020!“

Vasario 26 dieną Kintų pagrindinėje mokykloje vyko „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2020“ pirmojo etapo šventė.

„Lietuvos mažųjų žaidynės” – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis tiek sporte, tiek gyvenime. Projektą finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, o koordinuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Jau trečius metus iš eilės Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus jaunieji sportininkai dalyvauja šiame projekte.

Šiemet žaidynės prasidėjo iškilminga eisena ir nuotaikinga mankšta. Komandos varžėsi penkiose estafetėse. Rungtyniavo 23 ugdytiniai iš „Boružiukų“, „Saulučių“ ir „Zuikučių“ grupių. Puiki nuotaika ir vaikų entuziazmas nedingo visą šventę.  Visiems sportininkams įteikti I-mo etapo dalyvio diplomai.

Dėkojame kūno kultūros mokytojai Linai Leikuvienei, mokytojai Simonai Venckienei už bendradarbiavimą bei 9 klasės mokiniams už palaikymą!

                                                                

PUG mokytojai Sonata Rangienė ir Laimondas Taroza

Skip to content