„Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“ seminaras

Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias šalyje ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo vaikams skirtas sporto projektas, kuriuo siekiama didinti vaikų fizinį aktyvumą ir nuo mažens ugdyti įprotį sportuoti bei pozityvų požiūrį į aktyvią gyvenseną. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Sausio 27 d. mokytojos G. Mačiulaitienė ir S. Rangienė dalyvavo „Lietuvos mažųjų žaidynės“ seminare Palangoje. Seminaras buvo dviejų dalių: teorinė ir praktinė dalis.

Teorinėje dalyje susipažino su naujai sukurta fizinio raštingumo metodika ir kaip organizuoti vaikų fizinio raštingumo užsiėmimus, festivalius įstaigose. Praktinėje dalyje mokytojos pačios išbandė įvairius fizinio raštingumo metodus, kuriuos pritaikys savo ugdytiniams.

Gintarė Mačiulaitienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Skip to content