Lietuvos vakarų regione įgyvendinant projektą „Kokybės krepšelis” iš Šilutės rajono mokyklų pasirinkta platesniam viešinimui Kintų mokykla!!!

Jaučiamės įvertinti😊
Ačiū 5-10 kl. mokiniams ir mokytojams, įsitraukusiems į projekto veiklas, siekiant kiekvienam mokiniui asmeninės pažangos ir lenktyniaujant su savimi kiekviename dalyke.
Kiekvienas 5-10 kl. mokinys bando aplenkti save, t. y. bando, kad dalyko (kalbų, tiksliųjų, gamtos, socialinių mokslų) pasiekimai būtų aukštesni, nei buvo 2020-06-15. Galutinius rezultatus skaičiuosime 2022-06-20.
Kaip mums šiuo metu sekasi, pristatysime ir rajono įstaigų vadovams ir Švietimo, kultūros skyriaus komandai, kurie atvyks į Kintų mokyklą 2022-05-19.
p.s. dalinamės laikraščio „Klaipėda” 2022-04-20 maketo projektu, kurį mums atsiuntė „Komunikaciniai projektai”🙂

Asta Gužauskienė

direktorė