„Matyk galimybes, o ne problemas!“

Šiais metais buvo vykdomas Kintų jaunimo klubo projektas „Matyk galimybes, o ne problemas!“, kurio tikslas – jaunų žmonių įtraukimas į verslumą, paremtą intelektinės veiklos rezultatų panaudojimu, kartu suvokiant ir sveikos gyvensenos vertę.

Projektą finansavo Šilutės rajono savivaldybė. Projekto lėšomis jaunuolių veiklai buvo įsigyti „Arduino“ valdikliai, elektronikos komponentų rinkiniai ir kt.

Jaunuoliai įgijo elektronikos programavimo žinių ir įgūdžių pradmenų. Įvaldę šias technologijas jaunuoliai bus itin paklausūs nūdienos darbo rinkoje, nes elektronikos programavimas leidžia kurti išmaniuosius įrenginius ir sistemas, kurios tampa vis svarbesnės šiuolaikiniame pasaulyje, nuo buities iki pramonės, sveikatos priežiūros ir mokslo. Todėl tokio pobūdžio projektais yra lengviau jaunuolius įtraukti į darbo rinką ir t. t.

Laimondas Taroza,

projekto vadovas

Skip to content