,,Mes mokame žaisti šaškėmis“

Kovo mėnesį Boružiukų grupės mokiniai dalyvavo Respublikiniame švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų šaškių turnyre ,,Mes mokame žaisti šaškėmis”, kurį organizavo Biržų lopšelis-darželis ,,Drugelis”.

Vadovaudamiesi supaprastintomis taisyklėmis turnyro dalyviai žaidė šaškėmis grupėse. Kai kurie vaikai pirmą kartą išbandė šį žaidimą, kiti jau žinojo taisykles.

Geriausiai žaisti šaškėmis pavyko Viltei Šertvytytei ir Augustinui Vėjui Grikšui, jie buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, o visi kiti dalyviai paskatinti dovanėle ,,Dinozauras”.

Dalyvaudami šiame projekte mokiniai buvo skatinami žaisti taktikos žaidimus, ugdėsi nuostatą draugiškai varžytis, mokėti ne tik laimėti, bet ir pralaimėti, buvo lavinamas loginis mąstymas, dėmesys ir ugdomi matematinis bei skaitmeninis raštingumas.

Sonata Rangienė,

priešmokyklinio ugdymo mokytoja