Metodinė diena Kintų pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 28 d. Šilutės rajono ikimokyklinio ugdymo mokytojai dalyvavo metodinėje dienoje Kintų pagrindinėje mokykloje

Atvykusius mokytojus pasitiko Kintų pagrindinės mokyklos direktorė Asta Gužauskienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurgita Tamošiūnienė, pristatydamos mokyklos veiklą, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo veiklos ypatumus.

Vėliau ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Kaunienė ir Gabrielė Kumutaitytė pasidalino kolegialiąja patirtimi ir rajonui pristatė atvirą veiklą „Pavasario spalvos margučių raštuose“.

Tuomet Šilutės rajono mokytojai buvo pakviesti apžiūrėti mokyklos patalpas, sensorinį kambarį, edukacines erdves ir Ilonos Papievienės priešmokyklinio ugdymo klasę.

Mokyklos direktorė Asta Gužauskienė pasidalino daugiafunkcio centro istorija ir aprodė patalpas, kuriose taip pat vyksta ikimokyklinio ugdymo mokinių renginiai, užimtumas.

Mokytojos buvo pakviestos apžiūrėti ir ikimokyklinio ugdymo (darželio) grupes, kuriose grupių vadovai ir mokytojai (Zuikučių grupė – Laima Bušininkienė, Saulučių grupė – Daiva Kaunienė ir Boružiukų grupės mokytojas Laimondas Taroza) pristatė savo grupės veiklą, darbo metodus ir ypatumus, dalinosi savo ilgalaike darbo patirtimi.

Esame dėkingi rajono ikimokyklinio ugdymo mokytojų komandai, kuri atvyko į Kintus pasisemti idėjų, žinių, pasidalinti savo patirtimi. Buvo vertinga, įdomi metodinė diena, kurioje dalyvavo gausus būrys mokytojų. Sieksime ir tolesnio bendravimo ir bendradarbiavimo.

Gabrielė Kumutaitytė,

ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Skip to content