Netradicinė dailės pamoka 3 klasėje

Asta MATVĖJĖVIENĖ,
pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Gegužės 6 dieną kartu su svečiu iš Šilutės Meno mokyklos Dailės skyriaus Andriumi Sirtautu vedėme 3 klasės mokiniams netradicinę dailės pamoką.

Mokiniai buvo supažindinti su nauja piešimo technika – presuotu angliuku. Andrius demonstravo, kokiais būdais galima išgauti įvairių atspalvių piešiant tuo pačiu angliuku. Paįvairinimui mokiniai galėjo naudoti ir paprastą mokyklinę kreidą. Trečiokai piešė tema „Mokyklos direktorius“, pasirinkę pavaizduoti kokių nors gyvūnėlių mokyklos direktorių. Tai jiems suteikė didelę laisvę improvizuoti ir atsiskleisti.

Vaikams labai patiko piešti ant didelių rudų ir nelygaus paviršiaus lapų. Jų nuotaikingi darbai eksponuojami mokyklos II aukšto koridoriuje.

Skip to content