PAŽINTIS SU KTU INŽINERIJOS LICĖJUMI

Atsižvelgiant į mokyklos 2022-2024 m. veiklos kryptis, į 2024 m. veiklos orientavimą tiksliųjų mokslų pasiekimų gerinimui, draugaujame ir bendradarbiaujame su kitomis šių krypčių įstaigomis: Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Inžinerijos licėjumi, Šilutės mokslo pažinimo centru ir viešąja įstaiga „Tavo robotas“. Šiais metais socialinės pedagogės Gabrielės Kumutaitytės, studijuojančios švietimo vadybos magistrantūros studijose, iniciatyva užmezgėme ryšius su Kauno technologijos universiteto (KTU) Inžinerijos licėjumi.

2024-04-11 išvykoje į KTU Inžinerijos licėjų dalyvavo 6-ta klasė ir inžinerinių mokslų mokytojų komandos bei mokyklos projektų rengimo mokytojų komandos nariai: Gabrielė Kumutaitytė, socialinė pedagogė (išvykos vadovė); Vitalijus Šturma, kompiuterių sistemų inžinierius; Jurgita Tamošiūnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Laimondas Taroza, technologijų mokytojas; Danutė Tarozienė, informacinių technologijų mokytoja;
Simona Venckienė, metodininkė daugiafunkciame centre.

Licėjuje 6-okams vyko inžinerinės krypties užsiėmimai. Kintų mokyklos mokiniais rūpinosi KTU Inžinerijos licėjaus direktoriaus pavaduotojas ugdymui Ramūnas Kazakevičius (perduodantis šilčiausius linkėjimus mokytojai emeritei Aldonai Dūdienei), o direktorius Dr. Dainius Žvirdauskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aritonė Plungienė rūpinosi Kintų mokyklos mokytojų ir administracijos komanda. Bendravome inžinerinės krypties mokslų temomis, „matavomės“ vieni su kitais kuo esame panašūs, kuo unikalūs, kuo galėtume būti vieni kitiems naudingi, susipažinome su licėjaus pagrindinio pastato ugdomąja aplinka, kvietėme atvykti pas mus – į Kintus.

Dėkojame KTU Inžinerijos licėjaus administracijai už Kintų mokyklai skirtą laiką, dėmesį, šiltą priėmimą, organizuotas veiklas ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.

Administracija