Pirmoji pažintis su bokso ringu

Laimondas Taroza
9 klasės auklėtojas

Vasario mėn. 21 d. Kintų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokiniai vyko į bokso treniruotę, kurią laimėjo už padarytą pažangą 2016-2017 m.m. siekiant gerinti lankomumą.

Ši treniruotė vyko Klaipėdos miesto bokso sporto klube „Čempionas“. Treneris Gytis Vaitkus, įdomiai pristatęs bokso sporto šaką, pradėjo vesti treniruotę, į kurią devintokai noriai įsijungė: turėjo išbandyti specifinę stovėseną, žingsnius. Vėliau, pasimatavę bokso pirštines, išbandė ir bokso „kriaušių“ tvirtumą. Po treniruotės drąsiausi išbandė tarpusavyje jėgas ir bokso ringe. Pasibaigus treniruotei, nors ir stipriai nuvargę, devintokai linksmai dalinosi įspūdžiais ir pasiekimais.

DSC_0088 DSC_0093 DSC_0097 DSC_0101 DSC_0103 DSC_0112 DSC_0117

Skip to content