Programa „Emocija+“ mokykloje

Deimantė Grakauskaitė,
Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja, sekretorė

Lietuvos moksleivių sąjunga, siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į emocinę aplinką mokykloje, 2016 metų lapkričio 6 dieną pradėjo veiklos programą „Emocija+“. Tai programa, kurios tikslas – vykdant įvairaus pobūdžio veiklas skatinti moksleivius ieškoti būdų, kaip mokyklos emocinę aplinką padaryti pozityvesnę ir palankesnę kiekvienam mokyklos bendruomenės nariui, suteikti moksleiviams žinių apie kritinių situacijų valdymą ir supažindinti su įvairių sričių specialistais, galinčiais konsultuoti ir padėti tokiose situacijose.

Šiais mokslo metais Lietuvos moksleivių sąjunga ir toliau vykdo programą „Emocija+“. Rekomenduojamų veiklų planas suskirstytas į tris sezonus (ruduo, žiema, pavasaris). Kiekvieno sezono metu mokyklos bendruomenės nariai yra kviečiami įvykdyti tam tikras užduotis, kurios skatins įsivertinti savo mokyklos esamą emocinės būsenos padėtį, padės ją gerinti ir taip puoselėjant šiltus ir teigiamus jausmus vienas kitam, sustiprins mokyklos bendruomenės tarpusavio ryšį. Taip pat šiais mokslo metais Lietuvos moksleivių sąjunga kviečia moksleivius ir kitus mokyklos bendruomenės narius tapti „Emocija+“ ambasadoriais savo mokyklose ir aktyviai prisidėti prie emocinės aplinkos gerinimo.Mūsų mokykla taip pat gavo kvietimą dalyvauti programoje EMOCIJA +. Jos ambasadoriumi tapo 7-tos klasės mokinys Mantas Pleikys. Jis užpildė anketą į EMOCIJA + programos ambasadorius ir gavo šio mėnesio užduotis.

Pirmoji užduotis atlikta lapkričio 24 dieną. Mokykloje vyko anoniminė 1-10 bei gimnazijinių klasių mokinių bei mokytojų apklausa ,,Kaip tu jautiesi mokykloje? Ar tau bevaikštant mokyklos koridoriais norisi šypsotis?“ Taigi, atlikus apklausą paaiškėjo, kad mūsų mokykloje puikiai besijaučiančiųjų yra 86, o liūdnai – 5.

IMAG3084

dav

dav

dav

dav

dav

dav

IMG_20171124_114231

Skip to content